VALNÁ HROMADA

V piatok 5. 4. 2019. sa konala valná hromada klubu. Najlepší športovci boli vyhlásení: Tomáš Plevko, Tomáš Buček, Martin Kolembus, Andrej Kamas, Peter Šofránko, Samuel Štefánik, Andrej Capko, Aleš Baránek, Adam Kaniak, Peter Macúš, Dorota Bulendová a Petra Brožáková. Aj tento rok sme oceňovali iba športovcov, ktorí odovzdali výstupy a zúčastnili sa valnej hromady.

Valná hromada zvolila staronové predsedníctvo klubu v zložení Juraj Majtán (predseda), Ivan Janoško a Peter Čech. Revízor klubu na ďalšie dva roky bude Jana Kalasová.

Pokračovať na VALNÁ HROMADA

Leonidio

Po dlhšej dobe so starou dubnickou partiou v zostave Kmocho a spol. asi 20 ľudí sa ocitám v Grécku. Pekné a dobré počasie nás víta na letisku v Aténach. Ešte presun do Leonidia. Čo dodať k lezeniu. Perfektné lezenie v previsoch, v kvapľoch a dlhých cestách dáva poriadne zabrať. Mne sa podarilo vyliezť 7a+ OS. Na záver si vychutnávam 200m dlhé cesty za 6c s Ferom Cieskom. Kľud a pohoda príchodom na Slovensko skončili.

Marián Boga

V4 Cup MSR v boulderingu detí

Plné auto detí sa vybralo zabojovať o majstra Slovenska v boulderingu. V bratislavskom nákupnom centre Bory Mall sme mali z HK Manín zastúpenie v kategóriach  U12 a U14.
Hlavný staviteľ Dávid Zavácký a stavitelia Jakub Švub a Martin Mitkov pripravili naozaj perfektné bouldre, ktoré preverili všetkých zúčastnených.

Výsledky
U12 Timur Jaš                         7.miesto 
U14 Paula Papšová                  5.miesto
U14 Jakub Papšo                     8.miesto
U14 Marek Bašo                     10.miesto
U14 Filip Buček                       7.miesto

Kvaso

DARUJTE NÁM VAŠE 2%

Horolezecký klub Manín patrí medzi najstaršie a najväčšie horolezecké kluby na Slovensku. Naším cieľom je vytvárať kvalitné podmienky pre rozvoj lezenia vo všetkých jeho formách. Záber našich aktivít je široký. Podporujeme športovcov, organizujeme vzdelávacie kurzy, spravujeme lezecké oblasti, organizujeme športové podujatia a prevádzkujeme lezeckú stenu.

Pokračovať na DARUJTE NÁM VAŠE 2%