Archív kategorií: Oznamy

Preteky v športovom lezení

Náš klub každoročne organizuje preteky v športovom lezení pre dospelých, deti aj mládež. Inak to nebude ani tento rok. V rámci participatívneho komunitného rozpočtu trenčianskeho samosprávneho kraja môžeme získať 2200€ na nákup súťažných chytov, ktoré sa používajú na medzinárodných pretekoch. Súťaženie na týchto chytoch umožní našim pretekárom naberať skúsenosti, ktoré neskôr zúročia na medzinárodných pretekoch.  

Pokračovať na Preteky v športovom lezení

Úprava bouldrovky

Nie všetko sa podarí na prvý krát. Naša nová bouldrovka potrebuje trochu doladiť. Chceme upraviť jeden profil. V rámci participatívneho komunitného rozpočtu mesta Považská Bystrica môže na túto úpravu získať 1500€. Dotáciu získa 8 projektov.

Stačí zahlasovať tu: https://mestosity.hlasobcanov.sk/all-projects Vyberte náš projekt, do mesta zadajte Považská Bystrica a na vaše tel. číslo si nechajte poslať overovací kód. Časť, ktorú chceme prestavať, je vyznačená na obrázku žlto.

Lezecká stena otvorená

Od pondelka 17. 5. môže byť na stene 11 ľudí súčasne. Obsluha bude na stene iba 2 hodiny denne (pozri kalendár). Mimo tohto času pokračujeme v bez obslužnom režime. Znamená to, že musíte mať aktivovanú kartu aj na vstup mimo otváracích hodín a zakúpené predplatené vstupy. Kartu si môžete vybaviť v čase keď je na stene obsluha. Podmienkou je podpísanie tohto vyhlásenia. Vstupy si môžete kúpiť cez náš e-shop.

Pokračovať na Lezecká stena otvorená

Klubové tričká a mikiny

Klubové tričko alebo mikinu si môžete objednať cez náš e-shop. Objednávky uzatvárame 28. 4. 3. Po tomto termíne pôjdu do výroby. Objednávku je potrebné zaplatiť dopredu. Nezaplatené objednávky budú 28. 4. 3. zrušené

Jamesáky

Tohtoročné jamesácke preukazy vám prídu poštou na adresu, ktorú ste zadali do prihlášky do klubu. Pokiaľ už na tej adrese nebývate a ani si nemáte možnosť si na nej preukaz vyzdvihnúť, tak nám dajte vedieť na klub@hkmanin.sk Preukazy dáme z JAMESu poslať na adresu klubu a neskôr si ich vyzdvihnete u správcu steny. Zároveň nám tiež pošlite vašu novú adresu. Od budúceho roku vám už budú chodiť preukazy na novú adresu.