Archív kategorií: Oznamy

Nová stena

Nižšie si môžete pozrieť fotografie steny v novom šate. Stavbu novej steny a renováciu existujúcej realizovala firma Anatomic climbing holds & walls. O farebné prvky sa postarali naši dizajnéri (rozumej robili sme si to sami) pod odborným vedením Janky Čechovej.

Pokračovať na Nová stena

Podporte nás

Náš projekt stavby a rekonštrukcie lezeckej steny môžte nepriamo podporiť sumou 2200€ z participatívneho komunálneho rozpočetu Trenčianskeho samosprávneho kraja. O pridelení dotácie rozhodujú ľudia v hlasovaní do 30. 5. Na tomto odkaze stačí zadať váš email a potvrdiť hlasovanie v spätnom odkaze, ktorý vám príde do emailovej schránky. Ďakujeme za pomoc!

DARUJTE NÁM VAŠE 2%

Horolezecký klub Manín patrí medzi najstaršie a najväčšie horolezecké kluby na Slovensku. Naším cieľom je vytvárať kvalitné podmienky pre rozvoj lezenia vo všetkých jeho formách. Záber našich aktivít je široký. Podporujeme športovcov, organizujeme vzdelávacie kurzy, spravujeme lezecké oblasti, organizujeme športové podujatia a prevádzkujeme lezeckú stenu.

Pokračovať na DARUJTE NÁM VAŠE 2%

Príspevky na individuálne akcie

V sekcii Príspevky nájdete aktualizované pravidlá pre finančnú podporu na individuálne akcie. Museli sme trochu znížiť maximálne sumy na jedného člena. V tomto roku nás čaká stavba lezeckej steny. Je to pre klub veľmi náročný projekt z pohľadu financií. Pokiaľ budeme na konci roka na tom finančne dobre, vyplatíme podporu na vaše výjazdy spätne aj nad rámec maximálnej sumy.

PODUJATIA V ROKU 2019

V sekcii Podujatia nájdete plánované klubové akcie v roku 2019. Tri z nich zatial nemajú organizátora (letné Tatry, Dolomity, THT JAMES). Preto ak sú pre vás tieto akcie dôležité, mali by ste vystúpiť z davu a prevziať za ich organizáciu zodpovednosť. Inak sa neuskutočnia.