Archív kategorií: Klubové akcie

VALNÁ HROMADA

V piatok 5. 4. 2019. sa konala valná hromada klubu. Najlepší športovci boli vyhlásení: Tomáš Plevko, Tomáš Buček, Martin Kolembus, Andrej Kamas, Peter Šofránko, Samuel Štefánik, Andrej Capko, Aleš Baránek, Adam Kaniak, Peter Macúš, Dorota Bulendová a Petra Brožáková. Aj tento rok sme oceňovali iba športovcov, ktorí odovzdali výstupy a zúčastnili sa valnej hromady.

Valná hromada zvolila staronové predsedníctvo klubu v zložení Juraj Majtán (predseda), Ivan Janoško a Peter Čech. Revízor klubu na ďalšie dva roky bude Jana Kalasová.

Pokračovať na VALNÁ HROMADA

Wadi Rum bez rumu

Naša expedícia sa dočkala svojho zdárneho konca, 9. januára sme v pôvodnom zložení Kvaso, Vilo Rentka (cezpoľný, snáď čoskoro draftovaný), Šofo, Tomáš Buček a Aďo Capko šťastne pristáli na letisku v Budapešti. Máme za sebou dva parádne týždne, počas ktorých sme posilnili brušné svalstvo neustálym smiechom, spolovice naplnili žalúdky miestnymi špecialitami (kura s ryžou, koza s chrupavkami) a spali v príjemnej spoločnosti švábov, myšky aj púštneho neba. Najmä sme však naplnili všetky lezecké ambície, s ktorými sme do jordánskeho Wadi Rum prišli. Pokračovať na Wadi Rum bez rumu