Archív kategorií: Preteky

Majstrovstvá Slovenskej Republiky 28. 9. 2019 Žilina

Na pretekoch sa zúčastnilo 87 pretekárov z troch krajín. Najlepšie nás reprezentovala Paula Papšová U14, ktorá sa dostala do finále a v celkovom hodnotení skončila na 6.mieste. Náplasťou na jej nie moc vydarené finále je 3.miesto medzi Slovenkami.

U12 Timo Jaš po dobrej kvalifikačke vo finále zhoršil svoju postupovú pozíciu a nakoniec obsadil aj tak pekné 4.miesto

Ostatní naši pretekári:

U14  Filip Buček
8.miesto celkovo 
6.miesto Slovensko

U14 Jakub Papšo 
9.miesto celkovo 
7.miesto Slovensko

U14 Marek Bašo 
12.miesto celkovo 
9.miesto Slovensko

U10 Šimon Mahút
prvé preteky nie sú nikdy ľahké, Šimon to uhral na  11.miesto celkovo 9.miesto Slovensko.

Kvaso

Boulder King Kežmarok 2019

Trošku neplánovane ,ale predsa sme sa vybrali zabojovať o titul kráľa v boulderingu na hrade v Kežmarku. Náš najudatnejší  bouldrista v kategori U18 Samo Štefánik sa pripojil k silnej družine bratislavských drtičov a stal sa tak špehom taktiky a štýlu bouldrov pre mladších bojovníkov z HK Manín ,ktorí dorazili až na ďalší deň pretekov ,kde svorne bojovali takto:

Pokračovať na Boulder King Kežmarok 2019

Majstrovstvá Slovenska detí – rýchlosť

Dňa 22. 6. 2019 sa v Lezeckom centre Trenčín stretli najrýchlejšie deti na Majstrovstvách Slovenska v lezení na rýchlosť (U10 – U14). Na súťaži sa predstavilo 44 pretekárov z celého Slovenska. HK Manín reprezentovali Marek Bašo 7.miesto Timur Jaš 7.miesto a Filip Buček, ktorý v poslednom pokuse uchmatol perfektné 3.miesto. Verim, že aj vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do zbierky na chyty v budúcom roku bude kovov viac.

Kvaso