Archív kategorií: Preteky

Opäť máme majstra Slovenska

Cez víkend 12. – 13. 12. sa v Žiline uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v lezení na obtiažnosť a rýchlosť. Boli to pre náš klub opäť vydarené majstrovstvá. Tomáš Plevko sa stal majstrom Slovenska a obhájil tak svoje minuloročné prvenstvo. Na 3. mieste skončil Tomáš Buček. Samuel Štefánik neudržal svoju sľubnú pozíciu pri postupe do finále. Na koniec skončil 7. V nedeľňajších pretekoch na rýchlosť obsadil Jakub Papšo 4. miesto. Všetkým gratulujeme!

Pokračovať na Opäť máme majstra Slovenska

Tomáš Plevko šestnásty na Majstrovstvách Európy v Moskve

Tomáš Plevko skončil na Majstrovstvá Európy v Moskve na 16. mieste v lezení na obtiažnosť. Je to jeho zatiaľ najlepšie umiestnenie pretekoch európskeho formátu medzi dospelými. Gratulujeme!

Sympatické na Tomášovi je aj to, že ani na pretekoch takéhoto formátu nezabúda na reprezentáciu klubu. Ďakujeme!

Pokračovať na Tomáš Plevko šestnásty na Majstrovstvách Európy v Moskve

Majstrovský víkend

V sobotu 16. 11. sa konali v žilinskej La Skale preteky v lezení na obtiažnosť dospelých a mládeže. Našim pretekárom (Tomáš Plevko, Samuel Štefánik, Tomáš Buček a Dorota Bulandová) sa darilo výborne. Všetci postúpili do finálového kola. V ňom zaliezol  najlepšie Tomáš Plevko, ktorý ako jediný vyliezol celú cestu a stal sa tak majstrom Slovenska v lezení na obtiažnosť.

Pokračovať na Majstrovský víkend