Archív kategorií: Preteky

V4 Cup MSR v boulderingu detí

Plné auto detí sa vybralo zabojovať o majstra Slovenska v boulderingu. V bratislavskom nákupnom centre Bory Mall sme mali z HK Manín zastúpenie v kategóriach  U12 a U14.
Hlavný staviteľ Dávid Zavácký a stavitelia Jakub Švub a Martin Mitkov pripravili naozaj perfektné bouldre, ktoré preverili všetkých zúčastnených.

Výsledky
U12 Timur Jaš                         7.miesto 
U14 Paula Papšová                  5.miesto
U14 Jakub Papšo                     8.miesto
U14 Marek Bašo                     10.miesto
U14 Filip Buček                       7.miesto

Kvaso

Brutal Cup 2019 Banská Bystrica

Pred nedávnom ste mohli na stránkach HK Manín nájsť informácie o skupine ELITE a ich práci. Pozitívny nastúpený trend sa potvrdil aj na Brutal Cup 2019 v Banskej Bystrici. Samo Štefánik sa zo siedmeho miesta a Dorota Bulandová dokonca zo štvrtého miesta prebojovali do osemčlenného finále bez rozdielu kategórií v boulderingu. Samo zároveň ovládol juniorskú kategóriu.

Pokračovať na Brutal Cup 2019 Banská Bystrica

Predvianočné preteky v Boulderingu v Košiciach

15.12.2018 sme  sa v početnej skupine (6ks) zúčastnili boulderingových pretekov v Košiciach. V kvalifikácii bolo pripravených 23 pekných bouldrov. I keď na malom priestore, ale v kamarátskej atmosfére pretekalo viac ako 60 lezcov.  Najlepším výkonom sa predviedol Tomáš Buček ktorý po postupe do finále medzi kvalitnú konkurenciu obsadil konečne 4.miesto. Pokračovať na Predvianočné preteky v Boulderingu v Košiciach