Archív kategorií: Vyhodnotenie

Tomáš Plevko

Tomáš sa v minulom roku sústredil hlavne na prípravu na preteky. Pretekárska sezóna nakoniec nebola čo do počtu pretekov podľa jeho predstáv. No aj tak sa mu zadarilo. Na Majstrovstvách Európy v Moskve obsadil velmi solídne 16. miesto. K tomu ešte ohájil majstra Slovenska v lezení na obtiažnosť. Takže nakoniec tá pretekárska sezóna bolo veľmi slušná.

Pokračovať na Tomáš Plevko

Martin Kolembus

Vo vyhodnotení nesmieme zabudnúť ani na kategóriu lezcov-utečencov. Sú to športovci, ktorí majú výjazd na skaly trochu komplikovanejší. Zvyčajne si musia vymyslieť výhovorku, obhájiť ju pred manželkou a stihnúť sa vrátiť skôr než si tú výhovorku začne overovať. V tejto kategórii v minulom roku kraľoval vo výkonoch (aj výhovorkách) Martin Kolembus. Veď posúďte sami.

Pokračovať na Martin Kolembus

Martin Kolembus

Posledný lezec, ktorého výstupy v minulom roku staja za zmienku je Martin Kolembus (Gambo). Jeho najlepšia cesta je Vitae 10, PP v Necpaloch. V našom klube je výkonnostná latka nastavená veľmi vysoko a takáto obtiažnosť sa u nás považuje za povinnú jazdu každého športového lezca. Gambo však nie je typický mladý športovec, ale skôr starý cap, ktorý popri starostlivosti o rodinu stíha ešte celkom dobre liezť. Veď posúďte sami.

Pokračovať na Martin Kolembus