Archív kategorií: Deti

Deti a mládež v HK Manín

Boulder King Kežmarok 2019

Trošku neplánovane ,ale predsa sme sa vybrali zabojovať o titul kráľa v boulderingu na hrade v Kežmarku. Náš najudatnejší  bouldrista v kategori U18 Samo Štefánik sa pripojil k silnej družine bratislavských drtičov a stal sa tak špehom taktiky a štýlu bouldrov pre mladších bojovníkov z HK Manín ,ktorí dorazili až na ďalší deň pretekov ,kde svorne bojovali takto:

Pokračovať na Boulder King Kežmarok 2019

Nevymrieme!

Rok 2019 sa do klubovej histórie zapíše ako silný ročník. Nebude to však pre športové výkony. Dôvod je úplne iný. V prvej polovici tohto roku pribudlo v našom klube 6 novorodených členov. Ich prvá cesta na skaly viedla do  ich domácej oblasti – Manínskej úžiny. Ďalej ako na Skalu nad lúkou sa zatiaľ nedostali.

Pokračovať na Nevymrieme!

Majstrovstvá Slovenska detí – rýchlosť

Dňa 22. 6. 2019 sa v Lezeckom centre Trenčín stretli najrýchlejšie deti na Majstrovstvách Slovenska v lezení na rýchlosť (U10 – U14). Na súťaži sa predstavilo 44 pretekárov z celého Slovenska. HK Manín reprezentovali Marek Bašo 7.miesto Timur Jaš 7.miesto a Filip Buček, ktorý v poslednom pokuse uchmatol perfektné 3.miesto. Verim, že aj vďaka všetkým, ktorí sa zapojili do zbierky na chyty v budúcom roku bude kovov viac.

Kvaso