Valné zhromaždenie 2020

Tohtoročné VZ sa konalo na netradičnom mieste a termíne. Prázdninový termín a tiež koróna sa podpísali na velmi slabej účasti. Schválili sme novú výšku členského polatku, plán činnosti, zmenu stanov a tiež nový volebný poriadok.

Sezóna 2019 patrila k najlepším v histórii klubu. Dôkazom toho je aj množstvo ocenení z JAMESu a tiež rekordný počet (5) našich členov nominovaných do reprezentačného družstva. Celé zhodnotenie sezóny si môžete prečítať tu.

Podľa tradície sme oceňovali iba športovcov, ktorí boli priamo účastní na VZ alebo sa dopredu ospravedlnili.

Foto: Palo Baliga


Termín (3. 7.) valného zhromaždenia sa blíži. Tento rok sa bude konať v priestoroch lezeckej steny. Nižšie si môžete pozrieť podklady.

Prosíme vás tiež o dodržiavanie pravidiel lezeckej steny. A to hlavne: prezutie vo vstupných priestoroch (prípadne použite návleky), žiadne nápoje ani jedlo nekonzumujte na koberci, na koberci nechodte naboso.

členský poplatok

volebný poriadok

zmena stanov


Valná hromada Horolezeckého klubu Manín bude 3. 7. 2020 o 18:00 v priestoroch lezeckej steny


Vzhľadom k situácii v Slovenskej republike, vyhlásenie mimoriadnej situácie na našom území, sa valná hromada klubu presúva na neskorší termín. Predbežne na koniec mája alebo začiatkom júna. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude po valnom zhromaždení JAMES, ktoré bolo z rovnakých dôvodov odložené.


Valná hromada Horolezeckého klubu Manín bude 3. 4. 2020 o 18:00 v reštaurácií Hošták v Považskej Bystrici

Program