Zvýšenie bezpečnosti skalných oblastí

Aj vďaka vašej podpore sa nám podarilo získať 2200€ z participatívneho komunitného rozpočtu trenčianskeho samosprávneho kraja na preisťovanie. Peniaze samotné však nič nezmenia. Na prácu potrebujeme ochotných ludí, ktorí majú radi lezenie na skalách a chcú priložiť ruku k dielu.

Takí našťastie stále existujú a s prácou už začali. Pustili sme sa do presisťovania Kostoleckého piliera. Kedže práce je ako na kostole, potrebujeme aby nás bolo ešte viac. Okrem (symbolickej) mzdy a voľných vstupov na lezeckú stenu ponúkame najmä možnosť sa vymaniť zo skupiny konzumentov lezenia.

V prípade záujmu sa obráte na Peťa Čecha. Tel. 0917209918, mail peter.cech2@gmail.com


Jednou z aktivít nášho klubu je aj údržba skalných oblastí. Vymieňame staré istenia, čistíme skaly a vytvárame nové cesty. Pri tejto práci oceníme každú pomocnú ruku. Môžete začať tým, že si nájdete aspoň pár sekúnd na hlasovanie. V rámci participatívneho komunitného rozpočtu trenčianskeho samosprávneho kraja môžeme získať 2200€ na nákup istení a lepidiel.

Hlasovať môžete na tomto odkaze. Spôsob hlasovania

1. Kliknite na tlačidlo Chcem hlasovať.

2. Zadajte telefónne číslo, na ktoré Vám príde do SMS (Upozorňujeme, že kým príde potvrdzovací kód do SMS neodchádzajte zo stránky!)

3. Potvrdením kódu, čím úspešne zahlasujete za vybraný projekt.