KURZ PRVEJ POMOCI

V piatok 6. marca sa v priestoroch lezeckej steny uskutočnil kurz prvej pomoci. Aj tento raz bola zo strany účastníkov veľká spokojnosť:

“Kurz bol od prvej a až do poslednej minuty veľmi pútavý, zaujímavý a veľmi užitočný, čo je určite spôsobené osobou lektora, za čo mu náležite patrí poďakovanie”

” Množstvo informácií a praktických skúseností! Lektor nebol teoretik, ale naozaj skúsený odborník s dlhoročnou praxou.”

” Velké skúsenosti a prax inštruktora a vybavenie. Predvedenie defibrilátora”

Kto nemal čas/chuť sa na kurze zúčastniť, si môže pozrieť  niektoré z  celkom vtipných inštruktážnych videí  Sedlácka prvá pomoc od Michala Kubovčíka


V piatok 6. marca od 16:00 sa v priestoroch lezeckej steny uskutoční kurz prvej pomoci. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom tohto formulára do 1. marca. Cena kurzu je 20€. Získate certifikát, ktorý je v súlade s legislatívou Slovenskej republiky o kurzoch prvej pomoci. Môžete ho teda použiť napr. pri žiadosti o vodičský preukaz.

Kurz je otvorený aj pre verejnosť. Klub svojim členom prispieva (po úspešnom absolvovaní kurzu) polovicu z poplatku. Poplatok za kurz je potrebné zaplatiť to 1. marca u správcu na lezeckej stene. Počet účastníkov je o obmedzený na 13.

Rovnaký kurz sme organizovali aj minulých rokoch. O jeho priebehu sa viac dozviete na týchto odkazoch: 2019, 2018. O kvalite kurzu hovoria vyjadrenia účastníkov:

Profesionálny lektor. S veľkými skúsenosťami zo života..cenné rady a poznatky z praxe..rýchlo to ubehlo

“Celý kurz bol veľmi profesionálny. Najviac sa mi páčili informácie a prípady zo skutočného života.”

“Organizácia výborná, prednáška tiež – názorné ukážky, vyskúšanie si, rady ako to v skutočnosti prebieha (tiesňová linka, na čo sa sústrediť,…)”

Školiteľom je Peter Nemec. Profesionálny záchranár v Horskej záchrannej službe (18 rokov) a Záchrannej zdravotnej službe. Aktívne pracujem na RZP. Je 10 rokov lektor prvej pomoci. Garant pre vzdelávanie HZS, jaskynná záchranná činnosť, pozemná záchranná činnosť a záchrana pomocou vrtuľníka. Petrov prednes je pútavý a plný reálnych situácii z jeho praxe. Určite sa nebudete nudiť.

close

Chcete dostávať upozornenia ohľadom dôležitých udalostí, oznamov, termínoch a zaujímavých článkoch? Registrujte sa na odber noviniek.