Letné novinky

Zdar, takže čo je nové? Za dva mesiace veľa, nebudem tu písať chvalo spevy na Sama. To už všetci čítali. Zamerám sa na ďalších. Začalo to na Sulove kde sa  Gambo rozliezol v Kurovrahovi 9+ a Princeznej Elze 9+/10-, Šofo v Sepiakovi 10 a Bučko v PatrikStarovi 10/10+.

Potom sa na krátko stavili na Porubke a bola z toho Kríza stredného veku 10-(Šofo+Bučik+Andrej Kansas). Ďalej sa to rozdelilo a Andrej pridal vo Višnovom Maratón 10-. Tomáš vyliezol Rozprdenú partiu 9/9+, Šamanodrom 9+/10-, Šajo 9+/10-,Kušajo 10-/10, KumOmbo 10, Skala 10 a na Flash Tušenie ničoty 9+. Ďalej sa mu darilo aj na Jelenci: Zašťatý starý pes 9+/10- a super Flash Bačovej skratky 9+/10-.

Tomáš sa zastavil aj na Necpaloch a rýchlo si poradil s Fermatovou vetou 9+. Tú dal aj Gambo zo Šofom. Gambo ešte pridal Nekonečný príbeh 9-OS , Kudlibabku 9-/9 a nakoniec sa hecol a dal Vitae 10/10+čím si posunul latku.

Vitae rychlo vyliezol aj Šofo. Potom sa chalani vrátili do Manína a na Vlne vyliezli Pláž 10-(Gambo,Buco). Tomáš ešte rýchlo preliezol Kamufláž 9+ na Lúčke a Môj svet je vidiek 9+ na Ostrej.

No a Trenčiansky silák Mišo Mikušinec preliezol na lúčke Love(nie anglicky laska ale po cigánsky peniaze) a ohodnotil na 10+.Ja som ešte na pekle vyliezol dva bezcenné liepaky jeden reverz cca 25krokov Cesta do pekla a druhý Černobog SD.

Palo Macúš