Klubový výjazd do Ospu

Už tradičný novembrový, 16.11. – 19.11., výjazd do ,,Ospu v Slovinsku“, úvodzovky sú tam schválne, keďže sme bývali v Zazide, liezli hlavne v Chorvátsku (Kompanj a Buzet) a na nákupy chodili do Talianska :), sa tento rok podarilo povýšiť na nový level.

Prečo? Vďaka úžasnej skupine zúčastnených, ktorá tento rok narástla na 20 kusov. Tento rok sme sa v hostely Xaxid stretli v zložení: AďoK., IvkaM., MaťoK., JankaK., JuroM., IvoJ., JankaP., PeťoCZ., JankaCZ., AďkaP., Kvaso, TomášB., TomášD., JankaM., Ala, Kika, Dorka, Jožko, Šofo a RoboF.

Liezli sme v Mišej Peči, Ospe, Kompanji a Buzete. Najlepšie výstupy medzi mužmi podal klasicky &Andrej Kamas nejakými 8a_čkami a Šofo cestou za 7c+, medzi ženami už štandardne Janka Kalasová cestami do 7a+.

Určite netreba zabudnúť na naše mladé pušky – Dorku, Tomáša a Kiku, pretože liezli jak draci a dračice. Obzvlášť Dorka, ktorá si posunula svoje maximum na skalách na 6b+ PP.

K záveru sa chcem strašne moc poďakovať všetkým účastníkom zájazdu a pevne verím, že sa v rovnakom zložení stretneme aj o rok…

Robo Fapšo


Od 15. – 19. 11. 2017 je v pláne klubový výjazd do Ospu a  Kompanj. Prihlásiť sa treba u Roba Fapša 0902745552 do 15. 10. a zaplatiť zálohu 20€.

Fotografie z minuloročných výjazdov si môžte pozrieť na odkazoch nižšie: