Nové pravidlá lezeckej steny od 7. 12.

Od 7. 12. platia na lezeckej stene nové pravidlá. Správca bude na stene každý deň medzi 18:00 – 20:30. Platiť v hotovosti bude možné iba v rezervačných blokoch, ktoré spadajú do tohto času. Mimo neho bude možné liezť iba v prípade, že máte registračnú kartu a predplatené vstupy.

Vybaviť kartu a zakúpiť vstupy si môžete denne v čase 18:00 – 20:30. Vstupy si môžete tiež kúpiť aj cez náš e-shop (zaplatíte kartou alebo prevodom na účet). Upravili sme aj rezervačný systém. Po novom vidíte iba vlastné rezervácie. Pri rezervácii, prosím, zadávajte celé meno osoby, ktorá príde liezť. Umožní nám to v predstihu skontrolovať predplatené vstupy a budeme čas riešiť prípadné problémy.

Ďalšou zmenou je platba za každého človeka, pre ktorého je vytvorená rezervácia. Pokiaľ teda iba istíte, budete po novom musieť tiež zaplatiť. Toto nové pravidlo nebudeme uplatňovať v pracovných dňoch do 14:00 a tiež neplatí pre členov klubu.

Nový kalendár na rezervácie zverejňujeme zámerne skôr ako zvyčajne. Využite tento čas na vybavenie registračnej karty prípadne zakúpenie vstupov. Uvedomujeme si, že takáto administratíva nie je príjemná. Bez nej však pri súčasných obmedzeniach nie sme schopní dlhodobo fungovať. Ďakujeme za pochopenie.